NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR UZMAN KADRO

Sıkı eğitimleri başarıyla tamamlamış alanında uzman kadro ile dijital alanda ihtiyacınız olan her hizmeti tek çatı altında veriyoruz.
Dijital reklam ve pazarlama alanında hizmet vermek için gerekli eğitimleri almış ve güncel eğitimleri almaya devam eden yenilikçi bir ekibiz.

SİZ NASIL İSTERSENİZ

İhtiyacınıza göre çalışıyoruz ve sizin taleplerinize önem vererek en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.
Beğenmediğiniz noktayı söylediğinizde sözleşmesine veya sektörde kısıtlı rakibi olmasına güvenerek "Çok biliyorsan kendin yap." imalarıyla üste çıkan ajansların aksine sizin fikirlerinize değer veriyoruz. Sektörünüzü sizden iyi bilmediğimiz bir gerçek. Bizim için önemli olan ortak çalışabilmek.

GÜNCEL

Yenilikleri sizin için takip ederek bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.
Her sektörde olduğu gibi dijital pazarlamada da gelişmeleri takip etmek sizi diğerlerinden ayıran bir noktadır. Dijital diğer sektörlere göre biraz hızlı gelişiyor ama merak etmeyin, yakalamanıza yardım edeceğiz.

TAMAMEN DİJİTAL

Başka bir sektörden dönüşmüş değil, kuruluş itibariyle dijital reklam ajansıyız.
Dijital reklamcılığın geleneksel reklamcılıktan dönüşülebilecek bir sektör olmadığını ve bu tip ajansların eski faaliyetlerini daha ön planda tutarak dijital alanda yetersiz kaldığını izlenimledik. Bunun sebebi dijital pazarlamayı ajanslarının ek hizmeti olarak görmeleri. Bizim için ise ek değil, tek hizmet.

DAİMA SİZİNLE

Aklınıza bir soru mu takıldı? Bir şeylerin yolunda gitmediğini mi düşüyorsunuz? Ya da sadece bir şeyi merak etmiş olabilirsiniz.
Çalışma saatleri içerisinde telefon veya mail yoluyla bize ulaşabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

KISACA BİZ

Koz Digital Samsun İlkadım’da tüm Türkiye’ye hizmet vermek üzere bir dijital pazarlama ve reklam ajansı olarak kuruldu.
Samsun’da birçok ajansın web hizmetlerini profesyonel adı altında amatör yürütmesinden, küçük ve orta ölçekteki işletmelerin kendilerine çalışacak ajans bulamamasından kaynaklanan sektör açığı, işletmecilerin ön satış aşamasında olumlu yaklaşımı gibi sebepler bizi bu yolculuğa başlamaya yöneltti.
Çalışmaya başlamadan önce zaten beklendiğimizi hissettik ve bu bizi en çok motive eden nokta oldu. Uzun soluklu hazırlık sürecimizde ekibimizi şekillendirdik ve hiçbir eksik kalmayana kadar eğitimden eğitime koştuk. Şimdi ise bitirdiğimiz, devam ettirdiğimiz işler ve memnun işletmecilerle beraber karşınızdayız.
Bizimle çalışmak isterseniz bir iki tıklama uzağınızdayız.
Dijitalde artık KOZ sizde.

İletişim
 

Çalışma Saatleri

  • 09:00- 19:00